2019’DA İZLENMESİ GEREKEN 7 FİLM

Her yıl olduğu gibi dünyaca ünlü birçok oyuncunun rol aldığı projeler 2019’da da vizyona girecek. 1 min


Biz de vizyon tarihleri belirlenmiş ve yüksek beklentilerle perdeye çıkacak olan 2019’da izlenmesi gereken 7 filmi sizler için derledik.

 1. 1 CAPTAIN MARVEL


  Kambersiz düğün olmaz. Marvel filmleri artık her yıl yeni seriler veya devam yapımları ile sevenlerinin beğenisine sunuluyor. 

  Captain Marvel da bu süper kahraman dünyasında perdede izleyeceğimiz en yeni karakter  olarak 2019’da izleyciyle buluşacak.

  Filmin ana karakteri Carol Danvers’ın 90’lı yıllarda güçlerini keşfetmeye başlaması üzerine kurulu bir Marvel filmi olan Captain Marvel dünya dışı varlıklarla olan savaşta dünyayı savaşma amacıyla mücadele edecek. 

  Başarılı olup olmayacağını ise filmi izleyince göreceğiz.

  Ancak filmin gişe ve hasılat anlamında başarılı olacağı kesin diyebiliriz.

 2. 2 ONCE UPON A TIME IN HOLLYWOOD


  Yönetmeninden oyuncusuna tam bir yıldızlar geçidi olan fillm 2019 yılında izlenmesi gereken filmler arasında en çok ses getirecek yapımların başında geliyor. 

  Quentin Tarantino yönetiminde çekilen filmde Leonardo DiCaprio tarafından canlandırılan bir film yıldızının dublörü rolünde ise Brad Pitt var. Ayrıca filmde Al Pacino’yu da DiCaprio’nun canlandırdığı karakterin menejeri rolünde izliyoruz. 

  Sadece bu dört isimden anlayacağınız üzere film pek de ucuza mal olmamış tabii. Son açıklamalara göre filmin maliyeti yaklaşık 70 Milyon ABD Doları.

 3. 3 THE LION KING


  Disney’in en sevilen çizgi filmlerinden biri olan Aslan Kral’ın yüksek grafik ve görüntü teknolojileri kullanılarak tekrar oluşturulan versiyonu da 2019’da izleyicisiyle buluşacak. 

  Aslan Kral (2019) filminin bir animayon filmi olmasına rağmen geçmişte yakaladığı başarı sebebiyle ebeveynlerin de çocuklarıyla aynı duyguları paylaşarak izleyeceği bir film olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

 4. 4 STAR WARS: EPISODE IX


  Evet, yanlış duymadınız! Yeni bir Star Wars filmi daha geliyor. Çok büyük bir yenilik sunmayacağını bilsek de yeni kadro ile yakalanan dinamizm Star Wars fanatiklerinin bu filmi de bir solukta izlemelerini sağlayacak gibi görünüyor.

 5. 5


  AJ Finn’in „bestseller” romanından uyarlanan gerilim filmindeki oyuncu kadrosu da epey iddialı. Oskarlı isimlerin de başrollerinde yer aldığı filmde Amy Adams komşularını gözetleyen agorofobik bir psikologu canlandırırken Julianne Moore ve Gary Oldman’ı da komşuları canlandırırken izliyoruz.

 6. 6


  Son yıllarda ses getiren biyografik filmlerden Bohemian Rhapsody’nin yönetmeni Dexter Fletcher tarafından çekilen film Elton John’un hayatı üzerine kurgulanmış. Taron Egerton da bu filmde Elton John rolünü üstlenerek şarkılarına da yeniden ses vermiş. 

  John’un hayatındaki kırılma noktalarına vurgu yapılan filmde yer yer John’un rehabilitasyon süreçlerine dair sahneler de yerleştirilmiş. 

 7. 7 AD ASTRA


  Brad Pitt’in başrolde yer aldığı filmin epik türü bilim – kurgu.

  Brad Pitt tarafından canlandırılan Roy McBride karakteri – ABD ordusunda bir mühendis – babasının yıllar önce Neptün’e yaptığı görevin neden başarısız olduğunu ve babasının akıbetini öğrenmek için güneş sisteminde yolculuğa başlıyor. 

  Babasının ölümüne sebep olan bu görevin ayrıca gezegenimiz için büyük bir tehdide işaret etmesi ile filmdeki gizem ve heyecan giderek artıyor.

  Bilim – kurgu ve Brad Pitt isimlerini yan yana getirmesiyle de ender görülen bir Hollywood yapımı olan film, 2019’da izlenmesi gereken 7 film arasına sadece bu sebepten bile girebilir diye düşünüyoruz. 

  Listede neden hiç Türk yapımı film yok diye merak edenler için not;

  Son dönemde Türk sinemasında yaşanan „yapımcı – salon” krizleri gündemden düşmediği için listemizi ağırlıklı olarak bu krizden uzak kalan yabancı filmlerden oluşturmaya çalıştık. Like it? Share with your friends!

Sizin Tepkiniz Nedir?

TIKLA TIKLA
0
TIKLA
TIKLA TIKLA
0
TIKLA
TIKLA TIKLA
0
TIKLA
TIKLA TIKLA
0
TIKLA
TIKLA TIKLA
1
TIKLA
TIKLA TIKLA
0
TIKLA
Burak Aydın

Türkiyem Editörü

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım-MEME
Fotoğraflarınızı yükleyin ve üstüne birşeyler yazın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı