Çamaşır katlama makinesi de çıktı

Çamaşırlarınızı katlamaktan da mı yoruldunuz? İşte karşınızda Foldimate... 1 min


1
1 point

CES 2019 fuarında göze çarpan, enteresan teknolojilerden biri de çamaşır katlama makinesi Foldimate oldu. Bu cihaz, kariyer yapan annelerin imdadına koşabilir diye düşünüyoruz. Zira Foldimate, bir yığın çamaşırı 5 dakikada katlayabiliyor. 

Katlama işini de otomatikleştiren insanoğlu, teknoloji sayesinde her geçen gün sıradan işlerden zaman kazanmaya devam ediyor. Fakat bu durum bizim hayatı daha hızlı yaşamamıza da neden oluyor. Örneğin eskiden birine ulaşmak zordu; mektup yazmak ya da numarasını bulmak/bilmek gerekirdi. Şimdi ise 1 saniye bile sürmüyor. Çamaşır katlama makinesi Foldimate de yeni bir “zaman kazandırıcı” cihaz.

Cihazın fiyatı 980$ ve 2019’un sonunda satışa sunulmaya başlanacak. Tabii ki herkes için değil, çok fazla çamaşır katlayan biriyseniz, çok zengin olup paranızı harcayacak yer bulamıyorsanız, ya da son zamanların modası olan bir butik mağaza işletiyor ve katlama işlemlerini otomatik olarak yapıyorsanız, Foldimate tam size göre. Ancak “kendim katlarım” diyorsanız aşağıda size rehberlik edebilecek, hızlı ve yerden kazandıran katlama tekniklerine dair bir video bulacaksınız. Hatta şöyle söyleyeyim, aşağıdaki Twitter videosunda göreceğiniz teknikler, size Foldimate’den daha fazla zaman ve yer kazandırır.

Foldimate’i kullanabilmeniz için yine çamaşır katlar gibi cihazla vakit geçirmeniz gerekiyor. Cihazın yaptığı şey şu, siz düzgün bir şekilde cihazın tepsisine ürünü yerleştiriyorsunuz, o aşağıdan size katlanmış olarak veriyor. Bu kadar... Aşağıda cihazın kullanımına dair videoyu görebilirsiniz.Like it? Share with your friends!

1
1 point

Sizin Tepkiniz Nedir?

TIKLA TIKLA
0
TIKLA
TIKLA TIKLA
1
TIKLA
TIKLA TIKLA
0
TIKLA
TIKLA TIKLA
0
TIKLA
TIKLA TIKLA
0
TIKLA
TIKLA TIKLA
0
TIKLA
2009'da CrytekFan ile teknoloji ve oyun medyasına atılan Melik, takip eden yıllarda pek çok farklı teknoloji sitesine içerik olarak katkıda bulundu. Teknolojinin her alanına yoğun ilgi duyan Melik aynı zamanda profesyonel bir seslendirme sanatçısı.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım-MEME
Fotoğraflarınızı yükleyin ve üstüne birşeyler yazın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı