Gizlilik Sözleşmesi

Website Adresimiz: https://www.turkiyem.net.

Bu gizlilik uyarısı, Türkiyem’in sitelerimizi ve uygulamalarımızı kullanırken, bir kullanıcı olarak oturum açtığınızda, ürün veya hizmet satın aldığınızda veya bizimle başka şekillerde etkileşimde bulunduğunuzda sizi (kişisel verilerinizi) tanımlayabilecek bilgileri nasıl topladığını ve işlediğini gösterir. Kişisel verilerinizi topladığımızda veya paylaştığımızda size diğer gizlilik bildirimlerini gösterebiliriz ve bu gizlilik bildirimi bunlara ek olarak verilir.

GİZLİLİK POLİTİKASI

Türkiyem.Net Şti. (“Şirket”, “biz”), kendi internet sitesi olan Türkiyem.Net (“site”) ziyaretçilerinin gizliliklerine saygı duyar. Bu Gizlilik politikası, bizimle paylaştığınız veya sitemizi ziyaret ettiğinizde tarafımızdan toplanan Kişisel Bilgilerin, Otomatik Toplanan Bilgilerin ve Anonim Bilgilerin (her biri aşağıda belirtilmiş) toplamasına, kullanımına ve paylaşımına yönelik politikalarımız ve uygulamalarımız hakkında sizi bilgilendirme amacındadır. Bu Gizlilik Politikası, işbu Kullanım Anlaşması Şartlarımıza dahil olup, site üzerinde Kullanıcı Hesabı kaydı yaparak, bu Gizlilik Politikası koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Bu Gizlilik Politikası 1 Ocak, 2019 tarihi itibariyle geçerlidir.

Gizlilik Politikasi siteyi yalnızca ziyaret edenler de dahil, TÜM kullanıcılar (“Kullanıcılar”) için geçerlidir.

“Kişisel Veriler” sizin hakkınızda kişisel kimliğinizi tanımlayabilecek bilgilerdir. Örneğin isminiz, adresiniz, e-posta adresiniz ya da telefon numaraniz gibi, aynı zamanda belirtilenlerle ilintili kamuya açık olmayan verilerde bu bilgilere dahildir. “Otomatik Toplanan Veriler” siz sitemizi ziyaret ederken topladığımız bilgilerdir. Daha fazla bilgi için aşağıdaki “Otomatik Toplanan Bilgiler” kısmını inceleyiniz.

ONAY

Bu siteyi kullanarak Gizlilik Politikası şartlarına katılır, ve tarafımızdan ya da ilişiğimiz olan üçüncü şahıslar tarafından kişisel bilgilerinizin bu Gizlilik Politikasına göre işlenmesine açıkca rıza gösterirsiniz. Türkiyem.Net tarafından kişisel bilgileriniz toplanan ülkede işlenebildiği gibi, kişisel bilgilerinizin işlenmesi hususundaki yasaların kendi ülkenizden daha gevşek olduğu diğer ülkelerde de (ABD dahil) kullanılabilinir. Ek olarak, Türkiyem.Net ile telefon yoluyla iletişim kurmanız durumunda, bu telefon konuşmasının kayıt altına alınabileceğini kavrar, kabul eder ve onaylarsınız.

DEĞİŞİKLİKLERİN BİLDİRİMLERİ 

Hizmetlerimiz ve sitemiz değişip, büyüdükçe bu Gizlilik Politikasını zaman zaman güncelleyebiliriz. Bu Gizlilik Politikasında madde değişiklikleri yapmamız halinde, e-posta duyuruları yapabilir, açılır bildirimler sunabilir, ya da aksi durumlarda başka yollardan sizi bilgilendirebiliriz. Aksi sağlanmadığı sürece, yayınlandığı tarihten itibaren revize maddeler yürürlüğe girecektir. Bu Gizlilik Politikasında yaptığınız değişiklikler etkili olduktan sonra, bir süre sonra Siteyi kullanmaya devam etmeniz, yeni koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

TOPLADIĞIMIZ BİLGİLER

Üyelik Siteye üye olmanız durumunda, spesifik olarak sizin kimlik bilgilerinizi içeren ya da Türkiyem.Net ile oluşturduğunuz hesaba (“Hesap”) ait “Kişisel Veriler”inizi toplar ve depolarız. Şu anda, tarafınızdan istenilecek bilgiler en fazla; isim, soyisim, kullanıcı adı, şifre, tercih edilen para birimi, ev adresi, şehir, posta kodu, ülke, telefon numarası, e-posta adresi ve geçerli finans hesabı (ör. Kredi kartı) bilgilerinizdir.

Kayıt sayfamızdaki diğer talep edilen bilgilerin verilmesi tercihe bağlıdır. İleride, belki, siteyi sizden gelecek bilgiler ışığında, size göre düzenlememize yardımcı olacak başka opsiyonel taleplerde bulunabilir, size kişiye özel veriler sunabiliriz. Pazarlama amacıyla, üçüncü şahıslardan alınan ek bilgileri, bize sağladığınız Kişisel Verilerle destekleyebiliriz. İlaveten, planlama araçlarınıza bir firma eklemeniz, ya da yeni bir firma değerlendirmesi sağlamanız durumunda, biz otomatik olarak(Size herhangi bir geri bildirim yapmaksızın) o firmanın bilgisini kataloğumuza ekleriz.

Şifre Sitenin bazı bölümlerinin kullanımı için bir Kullanıcı Adı ve şifre oluşturmanızı gerektirmektedir. Şifrenizi başkalarıyla paylaşmanız ya da koruyamamanızdan kaynaklı hesabınızla ilgili ortaya çıkacak herhangi bir faaliyetten sizin sorumlu olduğunuzu ve kendi şifre güvenliğinizi sağlamakla yükümlü olduğunuzu kabul edersiniz.Türkiyem.Net Şifrenizin gizliliğininin korunma hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıptan veya hasardan sorumlu değildir.

Çevrimiçi Anketler ve Yarışmalar Türkiyem.Net, bazen, kullanıcıların tercihleri hakkında bilgi toplamak için kullanıcı anketleri yapabilir. Bu anketler isteğe bağlı olup, eğer cevaplamayı tercih ederseniz, yanıtlarınız anonim olarak tutulacaktır. Bu araştırmalar üçüncü şahıslar tarafından ve aracılığıyla yapılabilir, işleme koyulabilir. Benzer şekilde, nitelikli kullanıcılara biz de anketler sunabiliriz. Bu anketlerde isim, e-posta adresi ve posta adresi gibi demografik ve iletişim bilgileri talep ederiz. Anket işbirlikçileri dışında, anket sonuçlarının hiçbiri kişisel kimliğin tanımlanabileceği bir biçimde üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. Türkiyem.Net’in kayıt işlemi ve anketlerden topladığı demografik bilgiler, kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını ve tercihlerini karşılamak için Siteyi geliştirmemizde bize yardımcı olması amacıyla kullanılabilir. Bu hizmetlerimiz ve sitemiz hakkında size hedef reklamcılığı yapılmasını içerebilir. Yarışmalarda topladığımız bilgiler de aynı şekilde üçüncü taraflarla ödülün verilmesi gerektiğinden veya benzer yarışma ve teklifler sunulabilmesi için paylaşılabilir.

Kullanıcı Tarafından Girilen Veriler Türkiyem.Net Sitenin kullanımı yoluyla kullanıcılar tarafından gönderilen her türlü bilgiyi, sadece bunlarla sınırlı olmamak üzere; yorumları, genel profil bilgileri, anketlerden elde edilen bilgileri (bizim veya başka bir üçüncü taraf tarafından oluşturulan), site aracılığıyla gönderilen kişisel mesajları, mesaj panoları ya da forumlara girilen yazıları elinde tutma hakkını saklı tutar. Pazarlama amacıyla üçüncü taraflardan alınan ek bilgileri bize verdiğiniz kişisel bilgiler ile destekleyebiliriz.

Otomatik Toplanan Veriler Türkiyem.Net otomatik olarak, dahilen fakat sadece bunlarla sınırlı olmamak üzere; tarayıcı türü, tarayıcı yazılımı sürümü, IP adresi, konum bilgileri ve kişisel olarak sizi tanımlayan diğer bilgileri toplar. Biz kendi takdirimize bağlı olarak bu bilgileri toplama ve yönetme hakkımızı saklı tutarız. Biz kullanıcı deneyiminizi özelleştirmek ve geliştirmek için, sitemizin ve site hizmetlerinin (üçüncü taraf hizmetleri dahil) kullanımını yönetmek için, sitemiz kullanıcılarının faaliyet kayıtlarını korumak, araştırmak ve analiz yapmak için ve sitenin yönetimi amacıyla gerekli görülmesi üzerine çerezleri, web işaretçileri ve diğer izleme teknolojilerini kullanabiliriz.

Ayrıca, biz, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, Kullanım Şartlarımıza, Gizlilik Politikasına uyulmasını sağlamak için gerekli olduğunu belirlemediğimizde ya da hizmetimizi, siteyi, müşterileri, firmaları, ya da diğerlerini korumak için bir kullanıcıyı tanımlamada IP adreslerini kullanırız.

Kamuya açık Veriler Kayıt olmanın bir parçası olarak, kendinizi,  (Profilim) veya işinizi (Vitrin) tanımlayan bir profil kurabilirsiniz. Bu profil varsayılan haliyle kamuya açık olacaktır. Profil ayarları altında kişisel bilgilerinizi gizleme olanağına sahip olacaksınız. Profilinizi gizlemeyi seçtikten sonra, bu arama motorları (örneğin, Google, Yahoo, MSN, Yandex vb) için önbelleklerine aldıkları arama sonuç döngülerinden geçici olarak kişisel verilerinizi içeren sonuçları çıkarmaları biraz zaman alabilir. Türkiyem.Net bu sürecin zamanı üzerinde doğrudan kontrole sahip değildir. Türkiyem.Net’in profilinizde veya site aracılığıyla diğer kullanıcılara gönüllü olarak sunduğunuz bilgilerden, bu Gizlilik Politikası kapsamında herhangi bir yükümlülüğü olmayacaktır.

VERİLERİ NASIL KULLANIYOR VE PAYLAŞIYORUZ

Kayıt verileri Biz, sadece bunlarla sınırlı olmamakla beraber, Hizmetlerimiz hakkındaki güncellemelerle ilgili sizi bilgilendirmek ve sitemiz üzerinde yaptığınız e-ticaret işlem bilgilerini size sunmak için bilgilerinizi (Kişisel Bilgiler ve Otomatik Olarak Toplanan Bilgiler de dahil olmak üzere) iç işleyiş amaçlarımız doğrultusunda kullanabilir, e-posta yoluyla sizinle iletişim kurabiliriz, Yasal gereksinimler doğması sebebiyle bilgilerinizi ifşa etme hakkımızı saklı tutarız. Aşağıda “Devir” kısmında anlatıldığı üzere, Türkiyem.Net varlıklarının tamamının veya bir kısmının el değiştirmesi üzerine kişisel bilgilerinizi bir satıcıya aktarma hakkımızı saklı tutarız.

Türkiyem.Net Firmalardan gelecek potansiyel teklifler Firmalardan özel teklifler, davetler veya diğer bildirimler almayı talep ederseniz ya da başka bir değişle bilgi alma tercihinizi dile getirirseniz, bu şirketlerin ya da reklamcıların sizinle olan iletişimini kolaylaştırmak amacıyla, o esnada veya daha önce bize sağladığınız bilgilerinizi paylaşabiliriz. Üçüncü taraflara bilgilerinizi vermeyi kabul ederseniz, üçüncü taraflar tarafından bu bilgilerin kullanımı üçüncü taraflarıın kendi gizlilik politikasına tabidir.

Türkiyem.Net Topluluğu İnternet sitesinin bu alanı kullanıcılar yararınadır. İçeriği (en iyi uygulamalar, öneriler, vb) Türkiyem.Net Topluluğu tarafından oluşturulan, kamuya açık tartışma ve iletişim forumudur.Sitenin bu alanına katılımınızla, paylaşılan bilgilerin kamu sunucularında var olacağını ve kamuya açık halde mevcut olacağını kabul edersiniz. Zaman zaman Türkiyem.Net çalışanları hizmet şartlarının ihlal edilmediğinin teyidi için bu içeriği veya kullanıcı davranışını inceleyebilir, Türkiyem.Net takdirine bağlı olarak uygunsuz bulunan herhangi bir içeriği kaldırabilir. Size kesinlikle bu forumda Kişisel Bilgilerinizi yayınlamaktan kaçınmanızı tavsiye ediyor, ve forumda başka herhangi bir kişinin kişisel bilgilerini paylaşamayacağınızı bildiririz. Daha fazla bilgi için Kullanım Şartlarımızı inceleyiniz.

Türkiyem.Net Firma Rehberi Türkiyem.Net kataloğu katılımcı Türkiyem.Net şirketlerinin sıralanabilir kategorilerinin/alanlarının yanı sıra yerel işletmelerin bir listesini içerir. Bir Türkiyem.Net şirketi kayıtlı ise şirket sitemizden kaydını silmediği sürece, şirketin vitrini rehberde sunulacaktır. Kullanım Şartlarımızda belirtildiği gibi Türkiyem.Net ve şirket üyelik ilişkilerini sonlandırdıklarından sonra, Türkiyem.Net, temel dizin bilgileriyle sınırlı olmaksızın ve dahil olmak üzere işletme adı, adresi ve telefon numarası dahil sitede firmayla ilgili tüm yorumları koruma hakkına sahip olacaktır.

Reklam Size ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz bilgiler içeren e-postalar gönderebiliriz. Üye olmak için kayıt yaptığınız esnada ya da hesap ayarlarınızdan tercihler bölümü aracılığıyla bu e-posta bildirimlerini almamayı tercih edebilirsiniz. İnternet sitemizi ziyaret ettiğinizde reklam hizmeti sunmak için üçüncü taraf reklam şirketlerini kullanmaktayız. Bu şirketler size ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetlerle ilgili reklamlar sağlamak için bu ve diğer internet sitemize yapacağınız ziyaretleriniz hakkında bilgileri kullanabilir. Bu uygulama hakkında daha fazla bilgi almak ve bu şirketler tarafından kullanılan bu bilgilerin kullanılmamasıyla ilgili seçeneklerinizi öğrenmek isterseniz lütfen bize ulaşın. Buna ek olarak, Google, üçüncü parti firması olarak, sitemizde reklam yayınlamak için çerezlerden yararlanır. Kullanıcılar, Google reklam ve Google’ın sitesinde içerik ağı gizlilik politikasını ziyaret ederek bu çerezlerin kullanılmamasını tercih edebilir.

Kardeş Firma ya da Ortaklı Hizmetler Türkiyem.Net kullanıcılarına ya da üçüncü tarafların kullanıcılarına ürün ve hizmetlerini sunmak için üçüncü taraf internet siteleri ve şirketleriyle ortak marka veya ortaklık ilişkisine girebilir. Türkiyem.Net kullanıcı kimliği ve şifreniz dahil olmak üzere, Kişisel Bilgilerinizi bir ortak markalı üçüncü parti hizmet veya ürün sağlayıcıları ile bir sayfa veya ortak markalı bir siteden olan talebiniz doğrultusunda belirli bir ürün ya da hizmeti size sunmak için gerekiyorsa paylaşabilir.

Türkiyem.Net’e ortak markalı veya ortaklıklı bir site (Örn. Kayıt sayfasındaki bir ortak markalı firma) aracılığıyla katılırsanız, o ortakla yalnızca özetlenmiş veya toplanmış verilerinizi paylaşmak Türkiyem.Net’in genel politikasıdır. Ancak, ortak markalı Sitede verdiğiniz herhangi bir Kişisel Bilgi aynı zamanda o sitenin gizlilik politikasına göre saklanıyor ve eş marka ortağı tarafından da kullanılıyor olabilir. Lütfen üçüncü tarafların gizlilik politikalarını gözden geçirmek için zaman ayırın. Türkiyem.Net bir eş marka ortağı tarafından Kişisel Bilgilerin herhangi bir şekilde kullanımından sorumlu değildir.

Türkiyem.Net’in Anlaşmalı Tarafları Site hizmetlerini size sağlamak için gerekli olan ölçüde, kişisel bilgilerinizi Türkiyem.Net adına veya Türkiyem.Net ile birlikte bu hizmetleri size sağlamak için çalışan anlaşmalı üçüncü taraflarla sizinle iletişim kurmak amacıyla veya Siteyi koruma amacıyla paylaşabiliriz. Ancak, bu firmaların kişisel bilgilerinizi bağımsız olarak paylaşma hakkı yoktur.

Yasal Talepler Fikri mülkiyet hakları, dolandırıcılık, hırsızlık, taciz ve diğer haklar gibi hukuki durumlarda Türkiyem.Net yasaları uygulamak için tüm hukuki sorgularla ve hem de diğer üçüncü taraflarla işbirliği yapar.Biz böyle bir açıklamanın (a) ilgili kanunlara uymak ve tebligatlara yanıt verebilmek veya hizmet belgeleri için gerekli olduğuna, (b) Türkiyem.Net veya üçüncü tarafların haklarını veya özelliklerini korumak ya da savunmak amacına, veya (c) herhangi bir soruşturmaya yardımcı olacağına, iyi niyetimizle inanıyorsak eğer, sizinle ilgili herhangi bir bilgiyi ifşa (ve siz bunun bize yetkisini tanıyorsunuz) edebiliriz.

İştirakler Türkiyem.Net’in ortak bir kontrol altında olan; bağlı ortaklıkları, ortaklı girişimleri ya da diğer şirketleri (topluca, “İştirakler”) vardır ya da olabilir. İştiraklerimizin bu Gizlilik politikasına saygı duymasına ihtiyacımız olması durumunda, kişisel bilgilerinizin bir kısmını veya tamamını onlarla paylaşabiliriz.

Devir Eğer siteye bağlı şirket varlıklarımız başka bir firma tarafından devir alınırsa, ilgili şirket bizim tarafımızdan toplanan Kişisel Bilgilerinize sahip olacak ve bu Gizlilik Politikası’nda açıklandığı gibi Kişisel Bilgilerinize ilişkin tüm hak ve yükümlülükleri üstlenecektir.Bu Gizlilik Politikası, Türkiyem.Net iştirakleri ve vekillerinin çıkarlarını gözetmektedir.

Anonim Veriler Biz kişisel bilgilerden, bilgileri kişiselleştirmeye yarayan verileri (kişi isimleri gibi) çıkartarak anonim bilgi kayıtları oluşturabiliriz. Hizmet ve Sitemizi geliştirmek için bu anonim bilgileri analiz sorgulama, istek ve kullanım şablonlarında kullanabiliriz.. Anonim bilgileri kendi takdirimize bağlı olarak üçüncü kişilere kullanma ve ifşa hakkımızı saklı tutarız. “Anonim bilgi” kişisel bilgilerinize dayalı veya bağlantılı olmayan bilgi anlamına gelir; Anonim bilgiler kişilerin tanımlanmasına izin vermez.

Kullanıcılar Tarafından Paylaşılan Yorumlar Türkiyem.Net olarak sürekli sunduğumuz hizmetlerin kalitesini ve sitedeki kullanıcı deneyimini geliştirmek istemekteyiz. Biz bildirimlerinize değer veririz. Hizmet veya Sitenin işleyişi ile ilgili aklınıza gelebilecek herhangi bir düşünce ya da yorumunuzu bize sunarak siteyi genişletmemiz ve sitede iyileştirmeler yapmamıza yardımcı olmanız için sizi teşvik ederiz. Tarafımıza sahip olduğunuz herhangi bir yorumu sitede birçok sayfanın en solunda ve altında yer alan ” Geri Bildirim ” bağlantısına tıklayarak gönderebilirsiniz. ” Geri Bildirim ” sayfası giriş yapma işlemi nedeniyle zaten oturum bilgilerinizi içerecektir. Giriş bilgilerinizi sadece yorumlarınızı kabul etmek veya onlara cevap vermek için kullanacağız. Özellikle sizden gelen bir talep olmadıkça, ” Geri Bildirim ” sayfası yoluyla yorum göndermeniz, herhangi bir ikincil veya promosyon meteryal bildirimleri almanıza neden olmaz. Türkiyem.Net’e gönderdiğiniz tüm fikirler, öneriler, yorumlar ve teklifler (topluca, ” Sunumlar “) gizli değildir ve yalnızca Türkiyem.Net’in mülkü haline gelecektir. Türkiyem.Net tüm fikri mülkiyet hakları da dahil olmak üzere ,oradaki bütün haklara sahip olacaktır. Türkiyem.Net size tazminat vermeksizin veya ödeme yapmaksızın, ticari bir şekilde veya başka herhangi bir şekilde, herhangi bir amaç doğrultusunda önerilerinizi kullanma ve/veya yayma hakkına sahiptir. Biz sizin izniniz olmadan bir öneri ya da yorumun kaynağı olarak sizi göstermeyeceğiz.

GÜVENLİK 

Biz dosya ve sistemlerimizde Kişisel Bilgileri güvenli bir şekilde korumak için ticari olarak makul yöntemleri kullanacağız. Ödeme sistemimiz finansal verilerinizin korunmasına yardımcı olmak için, SSL (Güvenli Yuva Katmanı) şifreleme kullanılarak, güvenli internet bağlantıları kullanılarak işletilmektedir. Unutmayın ki, şu anki teknolojiyle, verilerinizin güvenliğini, internet üzerinde dolaştığı için, garanti edemeyiz.

BU SİTE BAŞKA SİTELERE AİT BAĞLANTILAR İÇERİR 

Türkiyem.Net gizlilik uygulamaları veya site tarafından bağlantısı verilen ya da siteye bağlantısı verilen herhangi bir diğer internet sitesinin içeriğinden sorumlu değildir. Bir linke tıkladığınızda Türkiyem.Net sitesinin parçası olmayan internet üzerinde bir yere gidebilirsiniz. Hangi internet konumununda olduğunuzu kontrol etmek için tarayıcınızın üstündeki ve / veya altındaki URL’ye bakın. Bir internet sitesi ile herhangi bir etkileşim içinde olduğunuz zaman o internet sitesinde yayınlanan Gizlilik beyanını okumanızı öneririz.

ÇOCUKLARA İLİŞKİN

Türkiyem.Net web siteleri genç ve yetişkinlerin kullanımı için hedeflenmiş ve tasarlanmıştır. Biz kasıtlı olarak 14 yaşın altındaki kişiler hakkında kişisel bilgiler toplamayız.

ÜYELİĞİNİZİ/HESABINIZI SONLANDIRMA 

Bizimle üyeliğinizi, sonlandırana ve e-posta bildirim aboneliğinizi iptal edene kadar kişisel bilgilerinizi kaydederiz. Üyeliğinizi sonlandırmak için, info@Türkiyem.Net e-posta adresinden müşteri hizmetleri ile iletişime geçin. Üyeliğinizi sonlandırırsanız, Kişisel / Profil Bilgileriniz geri alınamaz. Veritabanlarımızın tamamını güncelleyene kadar, kısa bir süre için e-posta bildirimi almaya devam edebilirsiniz. Üyeliğinizin sona ermesinden sonra, Kişisel Bilginiz arşivlenen veritabanı ve kayıtlar üzerinde kalabilir.Yukarıdakilere rağmen, üyelik Sözleşmemizi ihlâl ettiği için ihraç edilen kullanıcılar hakkındaki bilgileri ve e-posta aboneliğinden çıkan e-posta adres bilgilerini koruyacağız.

BİZİMLE İLETİŞİM 

Bu Gizlilik Politikasıyla veya bu internet sitesinde olan uygulamalarla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, info@turkiyem.net e-posta adresinden Müşteri Hizmetleri ile temasa geçebilirsiniz.

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım-MEME
Fotoğraflarınızı yükleyin ve üstüne birşeyler yazın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı