Türkiyem.Net bir sosyal içerik sitesi olarak 2018 yılının Aralık ayında Amerika’nın New York eyaletinde yayın hayatına girerek Türkçe içerik üretmeye başlamıştır. Öncelikli olarak şerefli Türk milletinin bulunduğu bütün ülkelere ulaşmak ilk hedefidir. Websitemiz ”user generated” olarak adlandirilan bir altyapıya sahiptir. Üyelerimizin hepsi içerik üretebilir ve yayımlanmış içeriklere yorum yapabilir yada reaksiyon gösterebilirler. Kullanıcı yelpazesi günden güne büyüyen websitemizde haberler, yarışmalar, anketler, videolar, fotoğraf galerileri paylaşılmaktadır. Bunun yanısıra, yeni çağın dijital dünyasında geçerli olan ve tümü üyelerimizin de katılımıyla üretilen içerikler, Türkçe konuşan yüzbinlere ve milyonlara ulaşmaktadır.
Türkiyem olarak Türk firmalarının tanıtımlarını yapabilecekleri ”Firma Rehberi” ve Türk insanının aradığını bulabileceği ve alım-satım yapabileceği ”İlanlar” sayfalarımızla birçok üyemizin ihtiyaçlarına birkaç tıklamayla cevap vermektedir.

Reklam Platformu


Türkiyem.Net aynı zamanda bir reklam platformudur. Markasını Türklere duyurmayı amaçlamış küçük yada büyük ölçekli profesyonellere de hizmet vermektedir. Websitemizde belirlenmiş reklam alanları, kendi bünyemizde bulunan prodüksiyon ekibiyle foto-video tanıtım çekimleri yapılmaktadır. Email pazarlama hizmeti, makale tanıtım yazıları ve dergi olarakta dijital pazarlama yapmaktadır.

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım-MEME
Fotoğraflarınızı yükleyin ve üstüne birşeyler yazın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı