iPhone XI’in Görüntüleri Ortaya Çıktı

Henüz iPhone Xs Max’i alabilen olmamışken iPhone XI (onbir) ‘in fotoğraflarının ortaya çıkması, Apple’ın paraya sıkıştığının bir göstergesi mi? 1 min


IPhone Xs Max’e alışmamıştık ki, iPhone XI’in Görüntüleri ortaya çıktı

Apple, geçtiğimiz günlerde hisselerinde %8’lik bir kayıp yaşadı. Bu, Apple düzeyinde bir firma için gerçekten vurucu bir rakam. Tim CookApple’ın CEO’su, yaptığı açıklamasında rehberlik ücretlerini de 9 milyar dolara düşürdüklerini açıkladı. Şirketin 2019 ilk çeyrekte kazandığı miktarlar 29 Ocak’ta paylaşılacak, fakat Apple için gidişat pek de iyi görünmüyor.

Henüz iPhone Xs Max’e alışmamıştık ki, iPhone XI’in Görüntüleri ortaya çıktı. Teknoloji basınında sızıntı görselleri ortaya çıkarmasıyla ünlü @OnLeaks hesabı, yeni iPhone’a ait olduğu iddia edilen görselleri ortaya çıkardı. Bu fotoğrafa baktığımızda göze ilk, belki de tek çarpan şey üç lensli kamera kurulumu. Cihazın önüne dair bir görüntü henüz yok. 

Yeni iPhone ile alakalı başka söylentilerden biri de cihazın kamerasıyla 5x optik yakınlaştırma yapılabileceği yönünde. Fakat Huawei Mate 20 Pro’da bu zaten var, Apple her zamanki gibi geriden gelip “ne kadar da harika ve yenilikçi bir özellik yaptık” tarzında bir sunum yaparsa, şaşırmam. Üstelik Huawei’in yeni çıkaracağı P30 Pro’da 10x optik yakınlaştırma olacağına dair bir söylenti de var.

Apple iPhone XI’de A13 yonga setinin kullanılacağı düşünülüyor. Cihaz hakkında bir diğer söylenti ise sağ tarafta bulunan kameranın üç boyutlu derinlik algılayabilen (3D ToF) bir kamera olması. Tabii ki bunlar sadece söylenti. Zamanla ne olup ne bittiğini göreceğiz.


Like it? Share with your friends!

Sizin Tepkiniz Nedir?

TIKLA TIKLA
0
TIKLA
TIKLA TIKLA
0
TIKLA
TIKLA TIKLA
0
TIKLA
TIKLA TIKLA
0
TIKLA
TIKLA TIKLA
0
TIKLA
TIKLA TIKLA
0
TIKLA
2009'da CrytekFan ile teknoloji ve oyun medyasına atılan Melik, takip eden yıllarda pek çok farklı teknoloji sitesine içerik olarak katkıda bulundu. Teknolojinin her alanına yoğun ilgi duyan Melik aynı zamanda profesyonel bir seslendirme sanatçısı.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım-MEME
Fotoğraflarınızı yükleyin ve üstüne birşeyler yazın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı