iPhone XS Max, Cebinde Patladı!

Patlayan telefonlara bir yenisi daha eklendi: iPhone XS Max.1 min


Apple’ın piyasaya sürdüğü son telefon modeli olan iPhone XS Max, iPhone’un 10. yıl dönümüne özel olarak hazırlanan iPhone X’in daha hızlı ve boyut olarak daha büyük bir versiyonu. Cihazı kısa bir süre önce piyasaya süren Apple, kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görmüştü.

Ancak ne yazık ki patlayan telefonlar furyasına bir yenisi daha eklendi. Samsung Galaxy Note 7 ile başlayan “durduk yere patlayan telefonlar”a şimdi de iPhone XS Max eklendi. ABD’nin Ohio eyaletinde yaşayan J. Hillard isimli bir kullanıcı, cihazın cebindeyken durduk yere patladığını söylüyor. Hillard, olayı şu şekilde tarif ediyor:

“Olay, 12 Aralık 2018’de saat öğleden sonra 3 sularında gerçekleşti. Telefon arka cebimdeydi ve cebimden değişik bir koku gelmeye başlamıştı. Aynı anda derimin yanmaya başladığını hissettim. Saniyeler sonra iPhone’dan yeşil ve sarı bir duman çıkmaya başladı.

Bulunduğum yerden çıkmak zorunda kaldım çünkü orada bir kadın vardı ve pantolonumu çıkarmam gerekiyordu. Toplantı odasına doğru koştum ve hızlıca ayakkabılarımı ve pantolonumu çıkardım. Sonrasında bir müdür yardımcısı gelip yangın söndürücüyle bana müdahale etti.”

Hillard, bu olaylardan sonra cihazını Apple Store’a götürdü. Mağaza yetkilileri, cihazı yenilemek istedi ancak Hillard bunları kabul etmedi. Evine gidip Apple Care’i aradı ve yanan kıyafetlerinin, ayakkabılarının ücretini ve Apple ile yaptığı görüşmelerden servis sağlayıcısı tarafından kesilen ücretin de iadesini istediğini belirtti. Henüz son durum nedir bilinmiyor, ancak umarız ki bir insan daha bu sebeple zarar görmez.


Like it? Share with your friends!

Sizin Tepkiniz Nedir?

TIKLA TIKLA
0
TIKLA
TIKLA TIKLA
0
TIKLA
TIKLA TIKLA
0
TIKLA
TIKLA TIKLA
1
TIKLA
TIKLA TIKLA
1
TIKLA
TIKLA TIKLA
0
TIKLA
2009'da CrytekFan ile teknoloji ve oyun medyasına atılan Melik, takip eden yıllarda pek çok farklı teknoloji sitesine içerik olarak katkıda bulundu. Teknolojinin her alanına yoğun ilgi duyan Melik aynı zamanda profesyonel bir seslendirme sanatçısı.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım-MEME
Fotoğraflarınızı yükleyin ve üstüne birşeyler yazın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı