Samsung Galaxy S10 Lite Görüntüleri Ortaya Çıktı

Samsung'un müstakbel amiral gemisi Galaxy S10'un daha uygun fiyatlı sürümü Galaxy S10 Lite'ın görüntüleri ortaya çıktı.2 min


Teknoloji konusunda dev bir firma olan Samsung, bir sonraki amiral gemisi telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Ancak telefon konusundaki çıta artık çok yükseldiğinden, son kullanıcılara daha uygun fiyatlı alternatifler sunmak da firmaların önem verdiği bir konu. 

Fiyatı yüzünden Galaxy S10’u almayı tercih etmeyecek kullanıcılar için Samsung, Galaxy S10 Lite ismini verdiği bir modeli de piyasaya sürecek. Henüz kesin resmî detayları yayımlanmasa da teknoloji basınının önemli isimlerinden biri olan Ice Universe tarafından Galaxy S10 Lite’ın görselleri ortaya çıkarıldı.

Galaxy S10 Lite modelinde diğer Samsung modellerinden farklı olarak düz ekran kullanılacak. Güney Koreli firma, Galaxy S10 Lite’ın tasarımını Infinity-O olarak lanse ediyor. Samsung, telefonlarında genelde kavisli ekran kullanmayı tercih eden bir firma. Ancak giriş ve orta kesime hitap eden telefonlarda düz ekran kullanılması, cihazın daha az maliyetli olmasını sağlıyor.

Galaxy S10 Lite özellikleri ve fiyatı

Piyasadaki son telefon modellerinin kullanıcılara en büyük sıkıntıyı oluşturan özelliği, genellikle 3,5 mm jak olmaması. Ancak Galaxy S10 Lite, 3,5 mm jak sunacak. Sızan fotoğraflara bakılırsa bu modelin bütçe dostu olması hedeflense de cihazda kablosuz şarj desteği de sunulacak. Cihazın teknik özellikleri ise henüz kesinleşmedi. Ancak resmî olmayan bilgileri aktarmak gerekirse cihazın 7 nm Snapdragon 855 işlemciye sahip olacağı, 4 ve 6 GB’lık iki sürümünün bulunacağı söyleniyor. Bu sürümlerden birinde tek, diğerinde çift lensli bir ön kamera kurulumu söz konusu. İki modelde de (sızan görsellere göre) çentik yok, bunun yerine yalnızca ön kamera için sabit bir boşluk var.

Galaxy S10 Lite’ın ne zaman piyasaya sürüleceği veya resmi olarak tanıtılacağı henüz belli değil. Fiyatının ise 128 GB’lık model için 745 Euro olması bekleniyor. 


Like it? Share with your friends!

Sizin Tepkiniz Nedir?

TIKLA TIKLA
0
TIKLA
TIKLA TIKLA
0
TIKLA
TIKLA TIKLA
0
TIKLA
TIKLA TIKLA
0
TIKLA
TIKLA TIKLA
0
TIKLA
TIKLA TIKLA
0
TIKLA
2009'da CrytekFan ile teknoloji ve oyun medyasına atılan Melik, takip eden yıllarda pek çok farklı teknoloji sitesine içerik olarak katkıda bulundu. Teknolojinin her alanına yoğun ilgi duyan Melik aynı zamanda profesyonel bir seslendirme sanatçısı.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım-MEME
Fotoğraflarınızı yükleyin ve üstüne birşeyler yazın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı